Uyku Modunda İndirme Devam Edermi ?

Arkadaşlar Başlıktanda Gördüğünüz Gibi Bilgisayarı Uyku Moduna Alsam Torrentde İndirme Devam Edermi Bunu Merak Ettim Cevaplarsanız Sevinirim.

nizi666 nizi666 (179)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Download devam ederken uyku moduna girermi önce ona bakmak lazım. Bu şekilde uykuya girerse zaten download'ın devam edip etmediğide görülmüş olur. Yani bunlar basit bir şekilde uygulamalı tecrübe edilerek görülebilir, öğrenilebilir.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Peki Uyku Modunun Herhangi Bir Kötü Yanları Varmıdır ? nizi666 7 yıl önce
    • Ne olabilirki? Hiçbir kötü veya olumsuz bir yanı yok merak etme :) Tersine enerjiden tasarrruf, donanımlaların dinlenmesi, rahatlaması, giderek daha uzun ömürlü olması, sistem ısısının düşmesi ve uyku sonrası canlandırıldıktan sonra sistemin daha düzgün ve stabil çalışması vs çok çeşitli faydası olur. Zaten güç seçeneklerinin default ayarları ile sistem, belirli süre kullanılmadığı hallerde otomatik uykuya girer. temmuz 7 yıl önce
    • Çok Teşekkür Ederim Abi nizi666 7 yıl önce
    • Kolay gelsin :) temmuz 7 yıl önce

    Uyku modunda ağ kartı da uyutulacağı için indirme işlemi devam etmez. Adı üstünde uyku modu olduğu için bu tür donanım birimlerinin enerjisi kesilir. O yüzden uyku modunda indirme yapamazsın

    cemkara cemkara (4215)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler :) nizi666 7 yıl önce