Uyku modundan çıkan Windows 10 Pro direkt masaüstü gelmiyor

merhaba ben bugün vindovs 10 pro formatı attım yanlız bir sorunum var uyku modundan çıkan vindovs 10 pro direkt masaüstü gelmiyor ilk etapta uyku moduna alıyorum bilgisayarı sonra güç düğmesine basıyorum sonuç alttaki resim

Windows 10 uykuben ise uyku moduna alınan vindovs 10 pro güç düğmesine bastığımda böyle gelmesini istiyorum

Windows 10 uykudan sonra masa üstü gelmiyor

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güzel bir soru. Bilgisayar uykudan uyandırıldığında tekrar parola sormasın istiyorsun. Windows 10 da bunun için bir yar var.

    1. Arama bölümüne Oturum açma seçenekleri yaz
    2. Arama sonucunda "Oturum açma seçenekleri" bulunacak ona tıkla.
    3. Açılan pencerede solda Oturum Açma Seçenekleri  olacak tıkla.
    4. Oturum Açmayı Gerekli Kıl : Hiçbir zaman olarak ayarla.

    Oyutum açma seçenekleri - Windows 10

    Artık Windows 10 uykudan uyandırıldığında sana parola sormayacak

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • parola eklemem gerekliymiş parola ekledim Oturum Açmayı Gerekli Kıl seçeneği geldi ALLAH razı olsun @hakan bey gorele28 4 yıl önce