Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz

0

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 18.12.2 güncellemesinden sonra Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz hatası almaya başladım. Bazı oyunlarda interne bağlantısı ve bazı sitelere girememek gibi sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Sorunu nasıl düzeltebilirim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  0

  Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz hatasının çözümü

  Son güncelleme ile birlikte pek çok kullanıcıda Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz uyarısı görünmeye başladı. Aynı zamanda bazı kullanıcılarda mavi ekran ve benzeri hatalar ortaya çıkmaya başladı.

  Görünen o ki Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz hatası Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 18.12.2 sürümündeki bir hatadan kaynaklanıyor.

  Bu gibi güncellemeleri anında yapmamak bir kaç hafta beklemek her zaman daha uygun bir davranış olacaktır. Özellikle ekran kartı için çıkan güncellemeleri hemen yüklemeyin. Bir kaç hafta bekleyin.

  Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz hatasının çözümü nedir?

  Uyumluluk denetçisi çevrim dışı veya internet bağlantısı kullanılamaz hatasının şuanki çözümü eski bir sürüme geri dönmek. Bir alt sürüm olan 18.12.1 yüklenebilir.

  Windows 10 AMD Radeon Adrenalin Edition 18.12.1.1 64 bit indir

  Windows 7 - 8 AMD Radeon Adrenalin Edition 18.12.1.1 64 bit indir

   

   

  murat murat (12492)
  5 yıl önce cevaplandı

   0

   Ben bunu yükledikten sonra internete giremeye başladım. Tesadüf mi bilmiyorum. Sonra sistem geri yükleme yaptım sorun düzeldi şimdi. Tekrardan da yüklemedim korkudan.  Ben sorunu sistem geri yükleme yaparak çözdüm.

   alivecan alivecan (337)
   5 yıl önce cevaplandı

    üyelik gerektirir

    Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

    Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
    uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol