Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın

Google Chrome güncellemesinden sonra Google Chrome'u açtığımda karşıma

Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın

Bu uygulama Chrome'un düzgün çalışmasını engelleyebilir
Uygulama > Kaspersky Free

Uyarısı alıyorum. Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın çözümü nedir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın çözümü nedir?

    Google Chrome 69 sürüm güncellemesinden sonra Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın uyarısı alıyorsanız Google Chrome ile uyumlu olmayan bir yazılım veya eklentiye sahipsiniz demektir.

    Bu uyarı penceresindeki uygulama adını kontrol edin.

    Uyumsuz uygulamaları güncelleyin veya kaldırın

    Uygulamanın bir güncellemesi varsa yükleyin. Yoksa güncelleme çıkana kadar bu şekilde kullanabilirsiniz. Chrome'u kapatın ve açın. Sorun düzelecektir.

    Eğer soruna sebep olan bir eklentiyse eklentiyi kaldırın. Daha sonra eklentinin varsa güncel halini yükleyin.

    murat murat (12492)