Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek hatası

windows ağ tanılama yaptım karşıma bunlar çıktı yardım edin

Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek

Aygıt veya kaynak (web proxy), "9666" bağlantı noktasındaki bağlantıları kabul edecek biçimde ayarlanmadı.

Ağ Tanılama Günlüğü

Dosya Adı:E5D0CD63-AAA0-43E0-9022-89919D2A4256.Diagnose.Admin.0.etl

Diğer Ağ Yapılandırması ve Günlükler

Dosya Adı:NetworkConfiguration.cab

Koleksiyon bilgileri

Bilgisayar Adı:PC-BILGISAYAR

Windows Sürümü:6.1

Mimari: x86

Saat:

07 Mart 2016 Pazartesi 00:03:07

emrah666 emrah666 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome tarayıcı üzerinden anlatacağım.

    1. Sağ üst köşede bulunan üç çizgi ikonuna tıklayın. Ayarlar bölümüne girin.
    2. Sayfanın en altında Gelişmiş Ayarları Göster yazısına tıklayın.
    3. Ağ başlığı altında Proxy Ayarlarını Değiştir butonuna tıklayın.
    4. Açılan İnternet Özellikleri penceresinde Yerel Ağ Ayarları butonuna tıklayın.
    5. Resimde gösterdiğim kutucukta tik var ise tiki kaldırın ve Tamam diyerek onaylayın.

    Eğer sorununuz çözülmezse kullandığınız Anti-Virüs programını devre dışı bırakıp internete bağlanmayı deneyin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Bende yerel ag ayarlari butonu aktif degil lutfen yardimci olurmusunuz ne yaptiysam olmadi internete giremiyorum. barisss 6 yıl önce