Uzantı Yükleme Hatası - Uzantı şuradan yüklenemedi

Google Chrome tarayıcısını açmak istediğimde Uzantı yükleme hatası - Uzantı şuaradan yüklenemedi C:\Users\HP\AppData\Local\kefdflfkdfkdaasccccdcawdasdasdsa Manifest dosyası eksik veya okunamıyor hatası geliyor. Tamam butonuna basınca ancak Chrome açılıyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu hatayı aldığına göre bilgisayarında zararlı yazılım veya bozuk eklenti yüklü demektir.

    Önerim önce bilgisayarını Malwarebytes ile taratman: Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Daha sonra Google Chrome'u sıfırlaman: Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Bu işlemlerden sonra hem zararlı yazılım hem de eklenti silinmiş olacak

    hakan hakan (15409)