Uzantıyı nasıl kaldırabilirim

Google'a yanlışlıkla uzantı yükledim ve kaldıramıyorum.Uzantılar bölümüne girdim, diğer uzantıların yanında kaldırmak için çöp kutusu işareti vardı, ama onda yoktu.Burda onunla ilgili bilgi vermişsiniz. Okudum. C:\ klasöründe gösterdiğiniz yeri bulamadım.Yardımcı olur musunuz?

mustafa52 mustafa52 (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gizli dosyaları görünür hale getirmen lazım.

    Windows 8'de gizli dosyalar nasıl görünür hale getirilir? (tıkla)

    Windows 7'de gizli dosyalar nasıl görünür hale getirilir?

    Windows 7'de gizli dosyaları gösterme için şu adımlar yapılır:

    1. Klavyeden alt tuşuna basılır.
    2. Yukarıda beliren Araçlar menüdünden Klasör Seçenekleri tıklanır.
    3. Görünüm sekmesi tıklanır.
    4. "Gizli dosyaları ve klaörleri göster" işaretlenir.

    temmuz temmuz (12505)