Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene instagram keşfet hatası

instagram hesabıma nihayet girebildim ama bu sefer de keşfet bölümünde  Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene hatası alıyorum Keşfet beyaz ve boş açılıyor. Sorun ne olabilir?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram da dünden beri sorun var ve düzeltemediler tam olarak. Bunlar itiraf etmiyor ama muhtemelen siber saldırı alıyorlar. Sendeki sorunda bununla alakalı olabilir.  Üzgünüz, bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene hatası instagram da sorun olduğunda ortaya çıkıyor.

    Downdedector'den de kontrol ettim millet baya yorum yapmış. Pek çok ülkeden şikayet var. Boş ver git müzik, dinle kitap oku. Bu sana fırsat olsun. Instagram kendiliğinden düzelir. Sen bir şey yapma

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

    • tamam abi beklicez o zmn yapcak bişi yok alivecan 5 yıl önce
    • sağol hakan abi alivecan 5 yıl önce