Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor

Facebook'ta mesaj gönderirken Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor uyarısı geliyor.

Facebook'ta Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor hatasının çözümü nedir?

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta mesaj gönderirken

    Facebook'ta Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor hatası alıyorsanız bunun sebebi şunlar olabilir

    • Facebook'ta geçici bir sorun vardır.
    • Yüklediğiniz bir eklenti (özellikle beğeni hilesi vs gibi zararlı eklentiler) bu soruna sebep oluyor olabilir.
    • Çok fazla mesaj  göndermeye çalışıyorsanız Facebook sizi geçici olarak engellemiş olabilir.
    • Tarayıcı sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

    Facebook Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor hatasının çözümü için şunları yapın:

    1. Başka bir tarayıcı üzerinden tekrar mesaj göndermeyi deneyin. Örneğin Firefox, Opera, Internet Explorer, Chrome  gibi, hangisininde hata alıyorsanız bir diğerini deneyin.
    2. Chrome kullanıyorsanız, Firefox kullanıyorsanız yüklü eklentileri silin.
    3. Tarayıcınızı sıfırlamayı deneyin.
    4. Sorun devam ediyorsa daha sonra tekrar mesaj göndermeyi deneyin.

    Tarayıcılar nasıl sıfırlanır?

    Opera nasıl resetlenir? Opera nasıl sıfırlanır?

    Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    Facebook'ta Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor hatası için yapabileceğiniz işlemler bunlar.

    cemkara cemkara (4215)