Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu çözüm - iPhone ve Android

Instagram üzgünüz isteğinizle ilgil bir sorun oluştu hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu sorunu oluyor ne yapmalıyım?

Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatasının çok basit bir çözümü var. Eğer hesabınız değil de yalnızca telefonunuz banlanmışsa, şanslısınız demektir.

    Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu - En İyi Çözüm

    Instagram'da hesaba girmeye çalışırken yaşanan isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası çözümü için 2 yöntem sunacağım.

    Çözüm 1: Telefon numarası kullanarak problemi çözme

    Telefonunuzdan Chrome veya Safari gibi bir internet tarayıcısı açın ve işlemlere devam edin.

    1. Tarayıcının adres satırına https://www.instagram.com/ yazın. Hesabınızda öncelikle buradan girin.
    2. Buradan girdikten sonra Profili Düzenle kısmını açıp hesabınıza bir telefon numarası ekleyin ve onaylayın.

    Numara hesabınıza eklendikten sonra normal Instagram uygulamasını açın...

    1. Uygulamanın giriş ekranında "Giriş yapmak için yardım al." veya "Şifrenizi mi unuttunuz?" diye bir seçenek vardır. Bu seçeneğe tıklayın.
    2. Gelen bölüme kullanıcı adınızı yazın ve ileri deyip devam edin.
    3. Sonra gelen seçeneklerden "SMS Gönder"e basın.

    Şimdi telefon numaranıza SMS olarak bir link gelecek. Bu linke tıkladığınızda Instagram sizi otomatikmen hesabınıza bağlayacaktır. Linke tıklayıp hesabınıza yeni bir şifre belirleyerek girebilirsiniz. Artık üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu hatası almayacaksınız.

    Çözüm 2: E-posta kullanarak problemi çözme

    Yukarıdaki telefon numarası yöntemi işe yaramadıysa, aynı mantıkla mail adresinizi kullanarak da işlem yapabilirsiniz.

    1. Uygulamanın giriş ekranındaki "Giriş yapmak için yardım al." seçeneğine tıklayın.
    2. Gelen bölüme kullanıcı adınızı yazın ve ileri deyip devam edin.
    3. Sonra gelen seçeneklerden "E-posta Gönder"e basın.

    Bu sefer mail adresinize bir link gelecek. Mailinize "Instagram'a tekrar bağlanmayı kolaylaştırdık" adıyla bir yazı gelecektir. Bu yazıda ".... olarak giriş yapın" diye mavi bir buton göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda da aynı şekilde Instagram sizi otomatikmen hesabınıza bağlayacaktır. Artık üzgünüz isteğinizle ilgili sorun oluştu hatası almadan hesabınıza girebilirsiniz.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu linke tıklayarak videomuzu izleyebilirsiniz: Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu - iPhone ve Android

    ÖNEMLİ NOT: Bazı durumlarda her iki çözüm de işe yaramayabiliyor. Eğer işe yaramadıysa tek çare telefonu sıfırlamaktır. Instagram'ın telefona uyguladığı ban anca sıfırlayarak geçiyor.

    omercik omercik (9418)