Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatasının çözümü

Facebook'a kayıt olurken, "Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz" hatası alıyorum. Facebook Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatasının çözümü:

    Facebook'a kayıt olurken Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatası alıyorsanız, yaş olarak da 13 yaş üzerini seçmenize rağmen hâlâ bu hatayı alıyorsanız

    • İlk yapmanız gereken tarayıcı çerezlerini temizleyin.
    • Başka bir internet tarayıcısı ile Facebook kayıt işlemini deneyin.

    Örneğin Internet Explorer kullanıyorsanız, Chrome veya Firefox kullanın. Chrome ile hata alıyorsanız Internet Explorer tarayıcısı ile kayıt olmayı deneyin.

    Internet tarayıcılarından kaynaklanan Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatasının çözümü için farklı tarayıcıları denemek genelde çözüm sağlayacaktır.

    Çok düşük bir ihtimal de olsa bazen Facebook sunucularının sorun yaşıyor olması da Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatası almanıza sebep olabilir.

    Kayıt sırasında Facebook yaş sınırının olduğunu unutmayın. 13 yaş altı seçili olursa Facebook kayıt işleminize devam etmeyecek ve hata verecektir.

    Yukarıda bahsettiğim gibi Üzgünüz, siteye kaydını yapamıyoruz hatasının iki sebebi var.

    • Facebook yaş sınırı
    • Diğeri de tarayıcı çerkez ve verilerindeki hatalar

    Muhtemelen bu iki ktireri göz önüne aldıınızda sorun çözülecektir.

    pelinny pelinny (863)