üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor

Android üzerinde Twitter linklerini tıkladığımda Twitter açılıyor ama çoğu zaman üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor uyarısı ile açılıyor veya Twitter sayfası yüklenemiyor.

üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor hatasının çözümü nedir?

    Bu sorun genelde telefonunuzda Twitter uygulaması yoksa ortaya çıkıyor. Herhangi bir uygulamadan Twitter'a giden bir linki tıkladığınızda link tarayıcı penceresi ile açılıyor. Bu durumda üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor hatası karşınıza çıkabiliyor.

    Sorunu gidermek için telefonunuza Twitter uygulaması yükleyin. Bu da tam çözüm sağlamayacak. Tam çözüm için Twitter uygulamasında kullanıcı adınız ve şifreniz ile oturum açın.

    Arthok herhangi bir twitter linkini tıkladığınızda link otomatik olarak Twitter uygulaması ile açılacak ve üzgünüz twitter'ın yüklenmesi çok uzun sürüyor hatası karşınıze gelmeyecek.

    murat murat (12492)