uzmanim.net anasayfa ikonuna tıkladığımda farkli siteye yönlendiriyor.

Merhaba,

Az önce anasayfa ikonuna tıkladım farklı bir siteye yönlendirdi, görünmüyen bir reklam mı var yoksa cihazımda virüs mü var?

Yönlendirdiği site bu;

Kullandığım uygulama chrome canary

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Acaba uygulamadan kaynaklı olabilir mi, başka uygulamadan girmeyi dene aynı sorun olcak mı. ilkaybaki16 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Şuan herhangi bir problem görünmüyor. Sorun tekrar ederse ekran görüntüsü veya mümkünse video alırsan sevinirim. Tam olarak ne olduğunu anlayalım. Yüklenen bir reklamdan kaynaklı sorun olabilir.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

Bunun gibi bir sorun yaşayan başka kimse var mı? Ben de bir sorun görünmüyor hocam

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • sunucuda her şey normal görünüyor alattin 5 yıl önce
  • Bende de sorun gözükmüyor. ilkaybaki16 5 yıl önce