uzmanım net android uygulama

merhaba değerli uzmanlar sizlere bir sorum olcak.

uzmanım.net çok başarılı bir bilgi kütüphanesi. uzmanım net'in bir android uygulması gibi android platformda bir çalışması var mıdır? Yani düşünülüyor mu böyle bir uygulama? Gerçekten android pazarda yerini almalı diye düşünüyorum. Sizin bu konuda çalışmalarınız var mı merak ediyorum saygılarımla...

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Muharrem Merhaba,

    evet kesinlikle hem android hem de IOS platformları için bir uygulama planımız var.

    uzmanim.net'te de bazı yenilikler olacak.

    Nisan ayının ortalarında bir güncelleme söz konusu olacak. Bu güncelleme özellikle uzman profillerine yönelik bazı yenilikler içerecek.

    Aynı zamanda belli bir güvenilirliğe sahip kişilerin erişebileceği ve canlı destek alabilecekleri bir modülü ilerleyen zamanlarda devreye alacağız.

    uzmanim.net ile ilgili bazı bilinmeyenleri de veya yanlış bilinenleri ortadan kaldırmak için de bazı fonksiyonel değişiklikler üzerinde çalışıyoruz.

    Bu güncellemeden sonra ilk olarak Android ve IOS uygulamalarımızı geliştirmeye başlayacağız. Bir arkadaşımız arayüz çalışmalarını bitirdi.

    Ayrıca ayın uzmani olan arkadaşlara da küçük sürprizler hazırlıyoruz. Nitelikli bilginin oluşturulmasına yardımcı olan senin gibi değerli arkadaşlara nacizane küçük sürprizlerimiz olacak.

    uzmanim.net'te çok fazla kullanıcımız olsun gibi bir gayemiz yok. Bilginin ve paylaşmanın gücüne inanan ve Türkçe kaliteli bir çözüm veritabanı oluşmasına ortak olmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.

    Çok güzel ve motive edici mesajlar geliyor. Sanırım bu mesajlar bile uzmanim.net'in bir parçası olmak için yeterli bir neden.

    Gelişmeler ile ilgili bundan sonra daha sık bilgiler sunmaya gayret edeceğim.

    alattin alattin (16984)
    10 yıl önce cevaplandı

      Çok sağolun hocam bilgi için elimden gelen desteği herzaman yaparım bu ortamda sağ kısımda uzmanlar arasında yer almak güzel bir övgü çalışmalarınızı dört gözle bekliyor olucam bu süreçte elimden gelen bir yardım olursa ne mutlu bana saygılarımla hocam.

      laboustasarim laboustasarim (693)
      10 yıl önce cevaplandı

        Alattin abi eğer uzmanım.net'e yeni bir güncelleme gelecekse gönüllü android ve ios uygulama arayüzü çizmeye talibim daha gelişmiş daha moder daha kullanışlı ve karmaşıklığı ortadan kaldıracak bir arayüz hazırlarım bende tekrardan.

        mujdatsayar mujdatsayar (57)
        10 yıl önce cevaplandı

        • Çok teşekkürler Müjdat, bunu düşünmen ve önermen yeter. Senin yeteneğinin bize büyük katkısı olacak. alattin 10 yıl önce
        • Ne demek her zaman, eğer bir yardımım olursa ne mutlu bana abim mujdatsayar 10 yıl önce