uzmanim.net bağlanmayi reddetti.err_connection_refused

Googlr chrome . Evdeki bir bilgisayardan bazi sitelere giremiyorum. Diger bilgisayardan giriliyor. Uzmanim net facebook twiittet instagram ve bit cok siteye giremedim. Google urunlerinin coguna girebildim ama.Diger tarayıcılardan hic bi siteye girilmiyor.      Telden çözüm arastiramiyorum alışık değilim. Kesin Çözüm linki atar misiniz

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem problem öncesi bir zamana geri alınır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    DNS Değiştirmek faydalı olabilir:

    DNS Nasıl değiştirilir, en iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir? (tıkla)

    Google DNS (8.8.8.8-8.8.4.4) tavsiyemdir.

    Problemli tarayıcılar sıfırlanır:

    Tarayıcı nasıl sıfırlanır? (tıkla)

    Virüs ve zararlı yazılımlar temizlenir:

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

    Üsttekiler yapıldığı halde problem devam ediyorsa;

    Komut isteminde (CMD)  sfc /scannow komutu çalıştırarakta problemlerin düzeltilmesi denenenir (Arabirim "Yönetici olarak çalıştır" istemiyle başlatılmalıdır).

    temmuz temmuz (12505)