Uzmanim.net Bildirm Ekranı Kapatma

Sitede Dolaşırken Bir Yere Girip Çıkınca Veya Sayfayı Yenileyince Şu Fotoğraf Karşıma Çıkıyor.

Bildrim'leri Açtım Kapattım Gene Geliyor.

Açılı Şuanda Gene Geliyor.

- Resim - AlBuyur

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    uzmanim.net ayarlarından "Anlık bildirim" ekranına gidin ve oradaki butonu kapalı hale getirin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler malgibiolan 6 yıl önce
    • PC'^den zaten kapalı. Ama bende de çıkıyor. zilol 6 yıl önce
    • Zilol benim cevabıma bak aşşağıda nvidiagtx 6 yıl önce
    • @zilol nvidiagtx 6 yıl önce
    • @zilol Uzmanim.net ayarları. toprak34 6 yıl önce
    • Olmuyor oradan da. zilol 6 yıl önce
    • PC'de sol üstte, arama çubuğunun yanında "i" butonu var. Orada izinler kısmına gelip bildirimleri kapatabilirsin. toprak34 6 yıl önce
    • @zilol toprak34 6 yıl önce

    Ayarlardan Anlık bildirim'ler ile kapatabiliyorsun.

    Android Cihazlarda Bildirimleri açma kapatma

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşlar anlık bildirimler yeni bir uzmanim.net özelliği. Bununla ilgili sorun yaşayan varsa bana ulaşabilir.

      alattin alattin (16984)