Uzmanim.net çözüm paylaşa basınca "güvenilirlik seviyen yetersiz" diyor

selam ben cozum paylasa basiom ama bana guvenirlik seviyen yetersiz diyo bunu ben nasil yapayim cevap yazabilirmisiniz

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siteye yeni kayıt olmuşsun anlaşılan, bir üye yeni kayıt olunca hemen çözüm paylaşamıyor. Güvenilirlik seviyen (şu an 9 mesela) biraz daha yükselsin, yükseldikçe çözüm paylaşma özelliği sana da gelecek merak etme :)

    Peki güvenilirlik seviyen nasıl yükselir? Bol bol soru cevaplayarak. Sitede gördüğün soruları araştır, çözüm yazmaya çalış. Eğer soruyu soran kişi cevabını beğenir ve "bu benim sorunumu çözdü" seçeneğini işaretlerse sana puan gelir. Böyle böyle yükselirsin.

    omercik omercik (9418)