Uzmanim.net ' de Profil Resmi Nasıl Değiştirlir ?

-1

Bildiğiniz gibi uzmanim.net profil resmi için gravatar kullanır . Profil Resmini değiştiremiyenler için bu konuyu açtım.

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İlk önce www.gravatar.com  linkine giriyoruz . Buradan gravatar a üye oluyoruz . Ama üye olurken kullandığınız e - posta adresi uzmanim.net ' teki e-posta adresi olmalıdır .Ve burdan sonra yukarıda bulunan My Gravatars seçeneğine basıyoruz. Burada karşınızda "Add One by clicking here ! " seçeneğine basıyoruz . Buradan Hangi türle yüklemek istiyosanız o seçeneği seçin . Burdan sonra resminizi kırpın . Buradada üstünde G yazan kutucuğa tıklayın . Artık uzmanim.net profil resminiz etkinletirilmiştir. Profil resminizin uzmanim.net ' te görülmesi için 5 - 10 dakka beklemeniz gerekir .

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)