Uzmanim.net de url adresine veya yazıya link(köprü) nasıl verilir ?

Upuzun linki paylaşmaktansa linke isim vermenin yolu var mıdır?

mutecessis mutecessis (216)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet vardır. Aslında metin editörünü biraz kurcalasanız farketmemeniz mümkün değil ama yinede ben yardımcı olayım :)

    1) İlk önce yazınızı yazın, ve o yazıya vereceğiniz link hazırda bulunsun.

    2) Daha sonra verdiğim resimlerdeki gibi adımları uygulayıp Tamam butonuna basın.

    Resim 1 - Resim 2

    Örneğin ben ASUS yazısına https://asus.com linkini vereceğim. Resimdeki işlemleri yaptıktan sonra şöyle olacak:

    ASUS

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho Kelimeyi seçtikten sonra link ekleme butonuna basmak gerekiyormuş Teşekkürler mutecessis 6 yıl önce