uzmanim.net'e nasıl resim eklenir? - PostImage Kullanımı

uzmanim.net'te soruya ya da cevaba nasıl resim eklenir? PostImage nasıl kullanılır?

alattin alattin (16984)
2 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

uzmanim.net'te soruya resim eklemek için resim yükleme sitelerini kullanabilirsiniz.

  1. https://postimg.cc/  sitesine gidin. Choose Images tıklayın.
    postimage resim yükleme
  2. Daha sonra bilgisayardan yüklemek istediğiniz resmi seçin.
    pc den resim yükleme
    Resmi tıkladıktan sonra Aç butonuna tıklayın.
  3. Sunucuya resim yükleme işlemi başlayacaktır. Yükleme bittiğinde aşağıdaki gibi bir ekran gelir Direct Link karşısındaki mavi alana tıklayın. Bu linki kopyalar.
    postimages resim yükleme link kopyalama
  4. uzmanim.net sitesine gidin. Artık resmi ekleyebileceksiniz. Soru ya da cevap bölümündeki Resim Ekleme simgesini tıklayın.
    soruya resim ekleme
  5. Resim linkini yapıştırın.  URL bölümünü  sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden Yapıştır seçeneğini seçin.
    uzmanim resim ekleme link yapıştırma
  6. Daha sonra Tamam butonuna tıklayın.
    resim ekleme tamamlandı
  7. Soruya eklenen resim şu şekilde görünecektir.
    soruya resim ekleme

alattin alattin (16984)