Uzmanim.net Google'dan bağlandığım hesabı nasıl kapatabilirim?

Merhaba, benim uzmanim.net'de benim 2 tane hesabım var. Bunlardan sadece Google hesabımı kapatmak istiyorum, ya da bu hesaptaki soruları ve çözümleri diğer Google hesabına aktarmak istiyorum, nasıl yapıcam?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kapatmak istediğin hesabından @editor'e "hesabımın kapanmasını istiyorum" yazabilirsin.

    omercik omercik (9418)