uzmanim.net görüntülenme bugu

Mesela bir soruyu 3kere açtıgınızda 3 kere bakmış sayılıyorsunuz bu bug mu yoksa normal mi? @alattin

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bug değil. Daha önceden ip üzerinden saydırıyorduk. Fakat bu şekilde gerçeği yansıymıyor. Bir kişi birden fazla kez görüntüleme yapabilir. Youtube de bunu böyle kabul ediyor.  Bu bir tercih sadece.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    Sayfayı her yenilediğinde sistem o sayfayı görüntülemiş sayıyor seni. Normal bir şey herhalde.

    omercik omercik (9418)