Uzmanim.net "güvenilirlik puanı yetersiz" sorunu nasıl çözülür?

Birkaç soru cevaplıyorum ve bir soru sorumak isterken "güvenilirlik puanı yetersiz" diyor, ne yapmalıyım?

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    https://uzmanim.net/oguzhan08

    Sorduğun sorularda cevapları onaylarak +2 güvenilirlik kazanabilirsin. Bu bir sorun değil her şey olması gerektiği gibi.

    Uzmanim.net güvenilirlik nedir? Neden böyle bir şey var?

    50 güvenilirliğe ulaştığın zaman limtisiz gönderi oluşturabilirsin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • güvenirliğe kendimmi tıklayacağım yoksa diğer insanlarmı oguzhan08 3 yıl önce
    • Kendi oluşturduğun sorulara girip uygun gördüğün cevapların yanındaki tik butonuna bas. @oguzhan08 hydra 3 yıl önce

    Cevaplarına baktım, yukarı oylamak istedim. Cevaplarını çok kısa tutuyorsun. Biraz da ha açıklayıcı bilgiler ile cevap verirsen daha faydalı olur.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

      Daha önceden uzmanim.net ile ilgili detaylı bir paylaşım yapmıştım, dilersen aşağıdaki makaleyi okuyabilirsin.

      darkcrak darkcrak (5168)