Uzmanim.net Güvenirlik Artırma

Benim Burada Bir Hesabım Daha Var . Güvenirliği 50 Civarı. Ben O Hesabı Kapatıp, Güvenirliği Bu Hesaba Aktarabilirmiyim.

@alattin

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesaplar arası güvenilirlik aktarmak söz konusu değil. Ayrıca iki hesabın arasında güvenilirlik arttırmaya yönelik bir işlem tespit edilirse iki hesabında kapanır. Bilgin olsun.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Birini Kapatıp Diğerine Aktaramazmıyız malgibiolan 6 yıl önce
    • Hayır yapamazsın. Aynı zamanda bir hesabından soru sorup diğer hesabından cevaplayıp onu çözüm olarak kabul ederek çakallık yapmaya kalkarsan ve bu da tespit edilirse 2 hesabın da kalıcı olarak kapatılır. @malgibiolan omercik 6 yıl önce