uzmanım.net hesabı silme

uzmanım hesabımı nasıl silebilirim kaydımı nasıl iptal ederim

ahmet466 ahmet466 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İletişim bölümünden yazarsanız ilgili işlemler yapılır. Bildiğim kadarı ile hesap silinmiyor. Fakat kullanıcı adı anonim olarak değişiyor.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      uzmanım net hesabı sil

      saimeaytemiz saimeaytemiz (1)
      4 yıl önce cevaplandı

        Henüz öyle bir eklenti uzmanim.net de bulunmamakta dır. İlerki zamanlarda ekleye bilirler

        darkcrak darkcrak (5158)