uzmanım.net isim değiştirme

Merhaba;

Bir kaç gün kullanmak için açtığım bu hesapta uzmanım.net'i keşfettim. Ve artık kendi ismim olsun istiyorum. Ama değiştirmeyi bilmiyorum. Değiştirmenin bir yolu var mı? (artık uzmanım.net bağımlısı oldum :D bir sekmede hep açık oluyor. hiç kapatmıyorum. bu siteyi çok seviyorum)

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

  • hamburger böylede iyidin be her yazını okuduğumda aklıma burgerking e gitmek geliyordu :)) @hamburger mutecessis 7 yıl önce
  • :D burgerking :) :) toprak34 7 yıl önce
  • gittinmi bari :) @mutecessis :D toprak34 7 yıl önce
  • hamburger umdum simiti buldum :)) @hamburger mutecessis 7 yıl önce
  • :D o da iyidir :D toprak34 7 yıl önce
  • belki değiştirirsem kendi adımı değil yine bir fast food ismi koyarım @mutecessis ama hangisi olacağını söylemem :D toprak34 7 yıl önce
  • süpriz olsun iskender hiç fena olmazdı yav @hamburger gece gece karnımı guruldattın :)) mutecessis 7 yıl önce
  • :D @mutecessis hamburger ismi aklıma nereden geldi onuda hiç bilmiyorum toprak34 7 yıl önce
  • Bende meraklii koymuştum sonradan değiştirdim alattin sağolsun sanada müsait vaktinde yardımcı olacaktır daha da karnımı guruldatmadan ben kaçayım iyi akşamlar @hamburger mutecessis 7 yıl önce
  • @mutecessis hatırlıyorum meraklii yi bende diyordum meraklii nerede diye ayrıca mutecessis ne ara katıldı diyordum profiline baktım benle aynı tarihte katılmışsın. ne ara katıldı ben niye bilmiyorum diyordum. benim önce başka hesabım vardı şifresini unuttum bunu açtım toprak34 7 yıl önce
  • :) @hamburger mutecessis 7 yıl önce
  • Böyle iyiydin sen. Yaz geliyor diyet şart :) özelden yaz uygunsa hemen değiştirelim alattin 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

uzmanim.net'de isim değiştirme özelliği yok.

uzmanim.net'te isim değiştirmek için, aşağıdaki belgeleri bana ulaştırmanız gerekiyor

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
  • Vesikalık Fotoğraf (3 adet),
  • Sağlık Raporu
  • İkametgah İlmühaberi,
  • Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus Müdürlüklerinden alınacaktır.)
  • Adli Sicil Belgesi (Savcılıktan veya E-Devletten alınabilir.)

Şaka, şaka. Özelden yaz isim boşsa verelim.

fakat isimde Türkçe karakter kullanamıyoruz @mutecessis'in başına geldiği gibi Türkçe karakter olmadan isim verebiliyoruz. Baştan belirteyim.

alattin alattin (16984)
7 yıl önce cevaplandı

Normal de yok. Ama bi @alattin hocamızdan özel ricada bulunup şansını deniyebilirsin. :)

notify notify (538)
7 yıl önce cevaplandı

  • yardım edermisin @alattin abiii :) toprak34 7 yıl önce
  • Ama baştan söyleyeyim başı çok kalabalıktır. notify 7 yıl önce
  • :D aynen toprak34 7 yıl önce