uzmanim.net kullanıcı adı değiştirme

kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama seçeneklerde sadece adı soyadı değişebiliyor programci olan kullanıcı adımı değiştirme imkanım yok mu yöneticiler yardımcı olabilirse sevinirim

kodadiprogramci kodadiprogramci (22)
8 yıl önce sordu

  • ama aynı eposta ile açmak istiyorum çünkü herşeyim bunun üzeri yeni bir hesap açarsam herşeyi oraya taşıyamam kodadiprogramci 8 yıl önce
  • Herşeyim dediğin 5 sorulmuş soru (açılmış konu), 2 Soru cevabı.. Bunları yeni açacağın hesapta favorilerine ekliyebilirsin demiştim. Birde profilinde facebook adresin bulunmaktaki bunu yeni açacağın hesaba eklemekte bir problem oluşturmaz. Bunu engelleyen bir filtre olacağını hiç sanmıyorum. Kullanıcı ismi aynı olmaz ama değişik profillerde benzer ve bazı hallerde bire bir aynı kayıtlar olabilir. Bence nema problem :) Ama yinede istersen uzmanım net yönetimine kullanıcı adı değişiklik isteğini söyleyebilirsin (zaten buradanda haberleri olacak). Seni kırmazlar herhalde :) temmuz 8 yıl önce
  • herşeyim bu e-posta üzeri derken diğer siteleri bilgilerim üyeliklerim sosyal ağlardaki e-postalar hepsi buna bağlı durumda kodadiprogramci 8 yıl önce
  • Tamam, anlaşıldı ama ben zaten sadece bu site üyeliği için değiştir demiştim ve diğer site üyeliklerin zaten aynen kalacaktı. Neyse, alttaki mesajda yöneticimiz Alaattin senin talebini bir istisna olarak kabul ettiğini yazmış. Bunun için sayfanın alt kısmında bulunan "İletişim" linkini tıklayarak o yoldan kendisiyle temas kur ve kendisine almak istediğin yeni kullanıcı ismini ilet. Hayırlı olsun. :) temmuz 8 yıl önce
  • anlaşıldı sayın temmuz kullanıcı adım değiştirilmiş :) kodadiprogramci 8 yıl önce
  • :) temmuz 8 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Profilindeki bilgilere baktığımda henüz üç haftalık bir üyeliğin olduğunu görmekteyim. Öyleyse bu üyeliği iptal ederek (veya kullanmayı bırakarak) istediğin bir kullanıcı ismiyle yeni üyelik başlatabilirsin.

Öyle değilmi ama?! :)

Not: Daha önce açtığın ve cevap aldığın konuları kolay takip edebilmek veya saklayabilmek için yeni başlatacağın üyelik profili altında favorilere ekleyebilirsin.

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce cevaplandı

    uzmanim.net üzerinde kullanıcı adı değiştirmek mümkün değil.

    İletişim bölümünden e-posta adresi, mevcut kullanıcı adınız gibi bilgileri gönderirseniz bir defaya mahsus böyle bir işlem yapabiliriz. Ama bir defaya mahsus :)

    Elbette almak istediğiniz kullanıcı adı kullanılmıyorsa.

    alattin alattin (16984)