uzmanim.net kullanıcı adımı değiştirebilirmiyim?

Merhaba

Ben suan ki olan adım @fakiradam yerine @ozgurlol yapmak istiyorum veya yetkililer yapabilir mi böyle bir şansım var mi? @temmuz @farurhenho @alattin

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • @alattin abi ?:) ozgurlol 5 yıl önce
  • Mali durumlar düzeldiyse @zenginadam yapabilirsin :)) temmuz 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

@farurhenho'nun dediği yanlış. Eğer @alattin abiden rica edersen değiştirir. Ben değiştirmiştim mesela.

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce cevaplandı

Şu an için böyle bir şey mümkün değil. İleride belki olabilir.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    @farurhenho da @toprak34 de dogru soyluyor.  Normalde sistemde isim degistirme ozelligi yok. Fakat istedigin isim musaitse manuel verebiliyorum. Suan kisa bir tatildeyim. Donunce ilgileneyim, hatirlat @fakiradam

    alattin alattin (16984)