Uzmanım.net sitesine telefondan girince rahat işlem yapamıyorum.

Bir şikayetim var site hakkında.
Siteye telefonumdan giriyorum sorumu gerektiği gibi yazıyorum kaydete tıklıyorum kaydet teki çember sürekli dönüyor fakat    sorum bir türlü kayıt olup devreye girmiyor.
Ve ayrıca telefondan siteye girince ne mesaj ne cevap bildirimlerimin bildirimlerini görebiliyorum.
Bu sorunu bilgisayarda yaşamıyorum.
Nedir bunun sebebi?

mat7 mat7 (341)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Her zaman mı oluyor? Ben telefondan site de işlem yaparken herhangi bir yavaşlama söz konusu değil. Telefondan girerken kendi internetine mi yoksa Wi-Fi'a mı bağlısın? Wi-Fi'a bağlı isen mesafen nasıl? @alattin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Wi-fi, ve mesafem gayet iyi. Vede bu sorunu sadece bu sitede yaşıyorum. mat7 3 yıl önce

    Ben çoğu zaman telefondan işlem yapıyorum.  Sanırım internet bağlantısı ile ilgili bir sıkıntınız oluşuyor.

    Yeni bir sürüm üzerinde çalışıyorum. Bir kaç aya daha iyi mobil desteği ile yeni tasarıma geçeceğiz. Umarım o zaman sorun yaşamazsın.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Mobil uygulamayı mutlaka bekliyoruz hocam çok iyi olur @alattin ses1842 3 yıl önce
    • Katılıyorum @ses1842 darkcrak 3 yıl önce
    • Anlık takip edebiliriz mesela çok daha fazla aktif olabilme şansımız olur. Güzel bir uygulama bekliyoruz :) ses1842 3 yıl önce
    • Bende katılıyorum.. hatta play Store'dan böyle bir uygulamanız var mı diye araştırdım. Ve evet her zaman böyle oluyor. İnternetmle bir alakası yok. Bu sorunu sadece bu sitede yaşıyorum. mat7 3 yıl önce