uzmanim.net'te birinin neden eksi güvenilirliği olur?

https://uzmanim.net/turansmsk10

Buradaki adamin neden - puani varki Windows XP de sadece ntfs biçimlendirme ile -100 güvenlik yemis napmis ki kural ihlali edecek

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    • Başka sitelerden kopyaya yapıştır
    • Sahte hesaplarla güvenilirlik arttırma
    • Doğru olmayan çözüm paylaşımı
    • Küfür / saygısız davranma

    gibi sebeplerden - güvenilirlik alırsın, en sonunda uyarılara dikkat etmezsen hesap kapamaya kadar gider.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ama ben bi çok linkten bir soruya cevap yazmıştım bilmeden simdi eski puana dusecek mi o simdi bunu biliyorum da adils 3 yıl önce
    • Bilmediğin sorulara cevap yazma veya araştır öyle cevap yaz @adils o zaman sorun olmaz darkcrak 3 yıl önce
    • Zaten arastiriom ben baska baska sitelerden @darkcrak adils 3 yıl önce
    • @darkcrak arkadașımızın söylemeye çalıștığı șey, bilmediğin soruya cevab yazarken araștırma yap ancak, çözüm bulduğun sitelerden copy-paste yapma kendi fikirlerinle harmanla daha sonra cevap yaz. genius 3 yıl önce
    • @genius aynen öyle darkcrak 3 yıl önce
    • ya bende akilsiz deyilim biliom @genius adils 3 yıl önce
    • @adils Hiç kimse size akılsız demedi. Sadece yazdığınız sorunun en sade şekilde cevaplamaya çalıştıq. genius 3 yıl önce
    • Ya bu dunyada annemden baska hiç kimse beni anlamıyor ;))) ben sordum -100 alacammı acaba ben copy paste sormadimki. @genius bu aarada bunu sinirli gibi yaza bilirim kusura bakma sinirli gibi yazmadigim n, noktadan bilinir bence :))) adils 3 yıl önce
    • Nasıl oluyorda -100 alına biliniyor? Sorusununun cevabını @darkcrak arkadaşımızın açıklamasına bakıcak olursak, genel olarak sitenin yasalarına aykırı cevaplar yazarak alına biliniyor. Ayrıca, annenizden başka sizi anlaya bilecek birini bulma bileceyinden qayet eminim. ;D genius 3 yıl önce
    • Ya saka anlamiyormusun adils 3 yıl önce
    • ;)))DdDdDDDDdd adils 3 yıl önce
    • @genius adils 3 yıl önce

    Biz -100 puan veremiyoruz sadece moderatörler verebiliyor eğer senin kopyala yapıştır olduğunu bilirseler veya öğrenirseler -100 puan verebilirler tabii moderatörler bütün soruları kontrol ettikleri için koyala yapıştır yapıp yapmadığını biliyorlar. hakan , murat , alattin ve ömercik bunlar uzmanim.net'in moderatörleri yani onlar bu kararları alırlar.

    Ayrıca rahat ol rahat rahat banlanmazsın veya -100 puan yemezsin eğer kuralları bilmiyorsan uyarılırsın ve hiç takmayıp tekrar devam edersen -100 puan alırsın veya banlana bilirsin zaten alttaki linki okursan çoğu şeyi anlarsın.

    Uzmanim.net nedir? Bu sitenin amacı nedir?

    Zaten @murat açık ve net açıklamış.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Anladim abeyyyy adils 3 yıl önce