uzmanim.net'te özelden sorulan sorulara cevap vermeli miyim?

Soru başlığı açılmadan doğrudan uzmana sorulan sorular cevaplanmalı mı?

alattin alattin (16999)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzman arkadaşların dikkat etmesi gereken önemli bir konu. Özelden sorulan sorularda kullanıcı kibarca genele soru sormaya yönlendirilmelidir.

    Özelden sorulan soru ve cevap sadece soruyu sorana fayda sağlar. Bu sebepten özelden bir soru başlığı açılmamış sorulara cevap verilmemeli ve kullanıcı soruyu genele sorma konusunda yönlendirilmelidir.

    uzmanim.net'in amacı olabildiğince fazla insana fayda sağlamak ve yardımcı olmaktır.

    Bu önemli konuya soru soran ve uzman arkadaşların dikkat etmelerini önemle rica ediyorum.

    alattin alattin (16999)