Uzmanim.net'teki gibi Sor butonu Nasıl yapılır ve cevap nasıl yazılır?

Arkadaslar Soru sorma ve cevap verme gibi php dosyası falan varmıdır siteler hakkında pek bilgili degilimde tesekkurler

oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @temmuz2004 hazır script arıyor eklenti degil php yapılmış hazır scriptler bulabilirsin..

    Soru Sor Butonu sadace tasarım bootstrap kütüphanesi kullanıyorsan btn-danger classıyla yapabilirsin.

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

      @alattin Sana Bu Konuda Yardımcı Olabilir.

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

        -1

        Buraya tıklat bunu inceleive sitene istediğin eklentiyi kur :) soru cevap sitesi gibi mis olur.

        temmuz2004 temmuz2004 (47)