uzmanım.net virüs tarama

Merhaba;

Uzmanım.net virüs taramasına yanlışlıkla 72 MB lik dosya koydum sonra dosyanın boyutunun 72 mb olduğunu farkettim ana sayfaya  geri döndüm. Bir şey olmaz değil mi? sizleri uğraştırmak istemiyorum.

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde yüklenmesine izin vermiyor olmamız gerekir sen yükleyebilydiysen helal olsun, bize sorun çıkartmaz :)

    Düzenleme: Şimdi kontrol ettim, dosyan yüklenmemiş. Zaten sunucuda 10MB limiti var. Daha yukarı dosyayı kabul etmiyor

    alattin alattin (16999)