uzmanim.net virüs uyarısı "Tehdit engellendi"

Merhaba;

Uzmanim.net 'de arama yaptım ve Avast Free Antivirüs uyarı verdi. Bir şey olurmu?

Edit: Bu linke giriş yapmak istediğimde bağlantı sıfırlandı diyor.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sayfada bazı VB script kodları var. Avast False possitive denen yanlış uyarı yapmış. Ben şu URL'den durumu bildirdim:
    https://www.avast.com/report-a-url.php

    Avast bu gibi durumları hızlı çözüyor. Cevap geldiğinde buraya tekrardan yazarım.

    Düzenleme:

    Avast'tan cevap geldi. Hatayı düzelttiklerini söylediler. Artık ilgili sayfanın Avast tarafından virüslü olarak görülmemesi gerekiyor @toprak34

    alattin alattin (16984)
    6 yıl önce cevaplandı

    Söz konusu URL'de bazı script'ler var. Avast onlardan birtanesini zararlı olarak algılamış olabilir belki

    omercik omercik (9418)