Uzmanim.net YouTube kanalında kim video yapıyor?

Uzmanim net youtube kanalin da 2 adam konusuyor bunlar kimler sorunum uygunsuz ise silebilirim ama merak etdigim için soruyorum

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

  • Hangi video darkcrak 3 yıl önce
  • Tum videolari 1 adam 30 kusur yasinda gibi diyeri 20 21 yasinda gibi 1ci 100 de 100 Alattin abide 2 ci kim acaba adils 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İhtiyar olan benim, daha cok video atan da @omercik  eski kullanıcı adı farurhenho.  Ben de yapmak isterim diyen varsa herkese açığız arkadaşlar.

alattin alattin (16984)
3 yıl önce cevaplandı

  • Çok saol abi yeni girdiğim için bilmiyorum adils 3 yıl önce

2. Kişiyi soruyorsann farurhenho, en son videoda ki o mesela.

hydra hydra (3800)