uzmanım.nete giriş yapamıyorum

Arkadaşlar ben uzmanım.net 2 gündür giriş yapamıyorum şifreyi bildigim halde yanlış diyor son care parolayı sıfırla diyerek giriş yapıyorum bunun nedeni nedir.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @hakan parola hatalı doğru ama yazılımda bir bug vardı az önce düzelttim. Son güncellemede bir hata oluşmuş.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @huseyinking çok dikkatlisin :) moderatör değilim. Güvenilirliğim yeterli değil. uzmanim.net'in yazılımını geliştiriyorum. Elbette olabilirsin. Kurallara uyduğu sürece herkes olabilir. alattin 7 yıl önce
    • @huseyinking yaşla ilgili yok. Sana önerim buradaki abilerinin & ablalarının yazdıklarına dikkat et. Nasıl bir dil kullanıyorlar, yazım şekilleri nasıl bunlara dikkat et. Bir de Hakkında bölümünü iyi oku. alattin 7 yıl önce

    Bilgisayar veya telefondaki tarama verileriniz temizler misin?

    Parola yanlış diyorsa parola gerçekten yanlıştır :)

    Parolayı girerken Capslock açık mı kontrol et. Parola sayısal değer içeriyorsa parolayı girerken Numlock açık mı kontrol etmelisin.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz herşeyi yaptım ama sonuc yok yine parolayı sıfırla diyerek giriş yaptım xazxaz10 7 yıl önce