Uzun haneli hesap makinesi

Tabletten uzun haneli (mesela 20! sonucunun tüm basamaklarını veren) bir hesap makinesi bulabilir miyim?

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    RealCalc Scientific Calculator

    AC scientific calculator

    Bunları dener misin?

    Ek:

    Çok basamaklı hesap makinası: Calculator with many digit (Long number)

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef hocam bunlarında belli bir sınırı var, mesela tüm basamağa kadar tek tek ekrana çıktı vermesini istiyorum rzgr 5 yıl önce
    • @rzgr ek yaptım, Bir de bunu buldum hakan 5 yıl önce
    • Aradigim buydu tesekkurler:) rzgr 5 yıl önce

    Google Play Store'da pek çok hesap makinesi uygulamaları var, içlerinden deneme yanılma yoluyla istediğini karşılayanı bulabilirsin.

    Play Store "hesap makinesi" uygulamaları için buraya tıklayınız.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef hepsinin belli bir sınırı var , pc de olsa program ysazıp son haneye kadar çıktı veriyo da mobil bulamadım rzgr 5 yıl önce