Uzun süren yeniden başlatma.

Pcyi yeniden başlattığım zaman açılması neredeyse 1 dakikayı buluyor ve bir yuvarlak yükleniyor işareti ağır ağır dönüyor bu sorun pcyi formatkadıktan sonra olmaya başladı güncellemeleri vs herşeyi yaptım nedendir bu?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    bilgisayarınızı tarama yaptırın

    Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    kendiliğinden açılan programları sonlandırın Revo UninstallerPro burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarımı sürekli malwarebytes ile tarama yaptırıyorum. Birşey çıkmıyor. Bu işin virüslemi alakası var? Bilgisariyarım normal açılırken de yavaş açılıyor fakat yeniden başlatma kadar yavaş değil. Yardımcı olursanız.

      ghostdead11 ghostdead11 (62)
      7 yıl önce cevaplandı

      • birinci sebep virüs başlangıçta açılan programlar gereksizleri kapatırsınız candan 7 yıl önce
      • Açılışta açılan yabancı bir program yok. Sadece realtek var ama gözlemlediğim kadarıyla nvidianın servisleri ilk açılışta pcyi yoruyor. ghostdead11 7 yıl önce