Vakıfbank kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır?

Vakıfbank kredi kartımın internet alışverişine açık olmasını istiyorum. Vakıfbank internet alışveriş onayı nasıl verebilirim?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

    SMS ile onay verme:

    Sadece bir kartınız için internet alışveriş onayı vermek istiyorsanız ONAY yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 6 hanesini ekleyin ve 6635’e SMS olarak gönderin.

    Tüm kartlarınız için onay vermek istiyorsanız HEPSİ yazıp 6635’e SMS olarak gönderin.

    Müşteri hizmetlerinden onay verme:

    Bankada kayıtlı telefonunuzdan 0850 222 0724 numaralı müşteri hizmetlerini arayın ve kredi kartınızın internet alışverişlerine açık kalmasını istediğinizi söyleyin. Böylece Vakıfbank internet alışveriş onayı vermiş olursunuz.

    omercik omercik (9418)