Valorant açılmıyor sorununun çözümü nedir?

Bugün sabah uyandığımda valorant'a girmek istedim, güncellememi yaptım girdim.
Yaklaşık 30 dk oynayıp çıktım ve youtube'a girdim.Tekrar girmek istediğimde valorant açılmıyordu. Bilgisayara res attım, güncellemeler vardı windows update guncellemelerini yapmak istedim fakat sorunla karşılaştık tarzında bir mesaj aldım. Ne valorant açabiliyorum ne de bilgisayarımda güncelleme yapabiliyorum. Valorant açılmıyor sorununun çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivürüs'ü kapat öyle Valorant'ı aç.

    Valorant Güncellemesinden sonra bu durum söz konusu oluyor. Güncelleme sonrası Valorant çalışmıyorsa, kullandığın antivirüs programını geçici olarak kapat.  Daha sonra Valorant'ı aç. Sorun böyle çözülüyor.

    hakan hakan (15409)