Valorant beklenmedik bir durum oluştu. tekrar denemeni veya yeniden başlatmanı öneriyoruz. Hatası

Selam arkadaşlar bir Valorant oyuncusuyum. Bilgisayarıma format attım ve Windows 10 Pro kurdum. Valorantı indirmek için sitesine gittim ve indirmeyi başlattım. İndirmede sorun olmadı kurdum oyunu Riot Clienti açtım Kur yazısına tıkladım ama karşuma böyle bir hata geldi (beklenmedik bir durum oluştu. tekrar denemeni veya yeniden başlatmanı öneriyoruz.)

Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler görüşürüz.

atitooyundayt atitooyundayt (5)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Oyunu Revo Uninstaller programıyla kaldırıp oyunu tekrar indirip kurun.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    10 ay önce cevaplandı