Valorant siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

Herkese iyi günler. Bugün Valorant'a gelen güncellemeden sonra oyuna girmeye çalıştım. Daha önce oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum. Oyuna girdiğimde siyah ekranla karşılaştım, oyunu tam ekranda oynayamıyorum alt ve enter tuşlarına basıp pencere moduna alıyorum ama ayarlardan görüntüyü tam ekran olarak ayarladığım zaman oyun tekrar donuyor. Kısacası oyunu tam ekranda oynayamıyorum pencere modunda da zaten FPS'im 40'lara düşüyor bilgisi olan var mı? Ne yapmam gerekiyor?

tayyo tayyo (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Farklı çözünürlüklerle ve Farklı görüntü modlarıyla dene. Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp güncel sürümünü yükle. Uyumluluk modunda oyunu çalıştır.

      hydra hydra (3800)