Valorant VAN-81 hatası nasıl çözülür? Van 81 hatasını nasıl çözebilirim?

Valorant'a girerken VAN 81 hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Valorant'a girerken VAN 81 hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

    Windows tuşu + R yaparak çalıştır uygulamasını çalıştırın. Buraya msconfig yazıp enterlayın.

    Yukarıdaki gibi Hizmetler sekmesine tıklayıp "Tüm Microsoft hizmetlerini gizle" seçeneğine tıklayın. Buradan yukarıdaki gibi vgc hizmetini bluup soldaki tiki aktif edin. Böylelikle Vanguard hizmetini çalıştırmış olduk. Uygula seçeneğine basıp sistemi yeniden başlatın artık oyuna girebilirsiniz. Sorun devam ederse Vanguard kaldırıp tekrar deneyin.

    hydra hydra (3800)