Vatan Bilgisayar'dan AMD Athlon işlemci alınır mı?

Vatan Bilgisayar'dan AMD Athlon X4 840 veya X4 860K alınır mı? X4 840'da sıkıntı yok ama Vatan'da ve Hepsiburada'da 250 TL Civarı fiyatı var. Ayrıca X4 860K Hepsiburada'da 387 TL iken Vatan'da 283 TL olması beni şaşırttı.

Mağazadan alınır mı sizce?

AMD Athlon II X4 840: https://www.vatanbilgisayar.com/amd-athlon-x4-840-soket-fm2-31ghz38ghz-boost-4mb-onbellek-65w-28nm-islemci.html

AMD Athlon II X4 860K: https://www.vatanbilgisayar.com/amd-athlon-x4-860k-soket-fm2-3-7ghz-4mb-onbellek-95w-28nm-islemci.html#genel-bakis

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AMD Athlon X4 860 hepsiburada.comda tükenmiş görülüyor, satışıda fiyatıda yok (tıkla)

    Vatan'dan neden alınmasın? Ülkenin en büyük ve en güvenilir teknoloji mağazalarından biridir. Vatan'ın Web mağazası ve web'den satışlarının yanısıra birçok şehirde ve çok sayıda fiziksel mağazalarıda bulunur. İster web'den istersende doğrudan fiziksel Vatan mağazalarından güvenle alışveriş yapabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)