Vatan teknosa ve mediamarkt kredi

Merhaba ben 18 yaşındayım sigortalı bi işte asgari ücrete çalışıyorum hemde okuyorum cep telefonumu ailemin maddi ihtiyaçlarından dolayı gizlice sattım haberleri uok öğrenirlerse çok kötü olur benim için garantiye verdim dedim şimdi benim trlefon almaö gerekiyor ama kredi çıkmıyot bu vatan pc mediamarlt felan bunların kredi kampanyasına katılıyorum kabul rtmiyorlar yardımcı olun ne yqpmam gerek

kullanici83650 kullanici83650 (3)
5 yıl önce sordu

  • Nasıl bir yardım beklediğini merak ettim omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Cep telefonu alma.  Kredi ile cep telefonu alınmaz. Çoğu zaman cep telefonu bir ihtiyac değildir. Daha 18 yaşındasın. İşine, okuluna odaklan.   Ailenin maddi ihtiyaclarını karşılamak için telefonunu sattıysan ailen sana kızmaz. Takdir ederler yaptığını.  Yapabiliyorsan maaşından birikim yapmaya çalış. Hemen olmaz ama 1 sene sonra işini görecek bir model alırsın.

alattin alattin (16999)