Vb.net Google Chrome da Açık olan bir sekmedeki siteden anlık veri çekme

Böyle Birşey Vb.net Ortamında Mümkünmü Emin Değilim QT Dillerinde Yani c++ Ortamında Falan Mümkün Ama Böyle Birşey Varmı Yapılabilirmi Merak Ediyorum
İstediğim Şey şu

Google Chrome'da Açık Olan Bir Siteden Forma Veri Çekme, Bakın Yanlış Anlaşılabilir Ama Daha Detaylı Anlatyım
Mesela şuan Google Chromeda uzmanim.net sitesindeyiz Sitede İstediğimiz şeyi çektiricez Şöyle Düşünün Sitede Oturum Açtk İsmimiz deneme1 kullanıcı adını çekicek oturum kapalı olduğunda Normal Olarak orada ne yazıyorsa o kısmı çekicek Yani Detaylı Anlatabildimmi Emin Değilim Ama Amacımız Google Chrome'u forma bağlamak gibi birşey Google dan anlık veri çekme
Dediğim Gibi c++ Ortamında Bunlar Mümkün ama Vb.net Gibi Bir Ortamda Mümkünmüdür Emin Değilim
Bu Konu Hakkında Bilgisi Olanlar Detaylı Yardımcı Olurlarsa Sevinirim
İyi Çalışmalar İyi Günler.

mehmetbey mehmetbey (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba ,

    şimdi anlatmak istediğini anlatamadın. Daha doğrusu ben anlamadım. Şöyle siteden veri çekeceksin. Bunu Visual Basic dili ile yapacaksın. Ama sitede ki verileri çekerken metinlerimi,yazıları mı ,textboxları mı,userformları mı ,butonları mı vs. tam bilgi verebilir misin?

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)