Vb.net Webbrowser Class'lı Bir Butona Tıklattırma

Merhaba Bir Yerde malesef takıldım, Yardımcı olucak arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

Webbrowser'da İdsi Olmayan bir butona click uygulattırmak istiyorum ama sadece class var
nasıl yapabilirim
teşekkürler şimdiden.

mehmetbey mehmetbey (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Private Sub WebBrowser1_DocumentCompleted(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.WebBrowserDocumentCompletedEventArgs) Handles WebBrowser1.DocumentCompleted
            For Each element As HtmlElement In WebBrowser1.Document.GetElementsByTagName("input")
                If element.GetAttribute("value") = "Buton_metni" Then
                    element.InvokeMember("click")
                End If
            Next
    End Sub

    Bu şekilde yapılabilir.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür Ederim mehmetbey 4 yıl önce
    • Birde şöyle bir yerde takıldım bunada yardımcı olursanız minettar olurum mehmetbey 4 yıl önce
    • aynı şekilde vb.net webbrowser textboxa veri aktarmak istiyorum textboxun idsi var ama sitedki id durmadan değişiyor input denedim ama o inputtan iki tane var class denedim ondanda iki tane var isterseniz sitedki kodu atayım size daha iyi anlarsınız mehmetbey 4 yıl önce