VBasic'de klasordeki dosyalarin ismini nasil degistirebilirim?

klasor secilecek ve bu kasorde bulunan tum dosyalarin ismi yeniden adlandirilacak bununla ilgili VB kaynak kodu yazabilirmisiniz

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Visual Basic mi VB.net mi? Eğer Visual Basic öğreniceksen internette biraz araştır, türkçe pdf halinde kılavuzlar ile öğrenmiştim.

    Programlama mantığı bilmeden, sadece ezber yada kopyala yapıştır ile yapılmamalıdır, herhangi bir değişiklik yapmak için bile o dilden az da olsa bilmelisin. Yada en azından bunlar benim görüşlerim.

    fbarda fbarda (26)