Vcd Filmden Ses Dosyasını Çıkarıp,Bluray Filme Eklemek ?

Merhabalar arkadaşlar.

Öncelikle bu tür bir soru burada sorulurmu bilemiyorum..Ama ben bir şansımı denemek istedim.

Benim çok sevdiğim (Bluray) formatında bir film var, ama bu filme yeni düblaj yapılmış vede ben bu yeni düblajı sevmiyorum!

Elimde bu filmin eski orjinal vcd si var ve benim yapmak istediğim bu vcd deki ses dosyasını çıkarıp,filmin yeni versiyonu olan (Bluray) formatına eklemek..Öncelikle bildiğiniz üzre vcd ler iki cd den oluşuyor,şimdi ben bu vcd den ses dosyasını nasıl çıkarabilirim ve çıkardıktan sonra bu iki cd deki ses dosyasını nasıl birleştirip bluray filme eklerim ?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa çok makbule geçecek..Şimdiden teşekkürler.

sleepstalker sleepstalker (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Video editör programları ile var olan bir Medya dosyasındaki sesler çıkartılabilir, eklenilebilir ve birleştirilebilir.

    Bunu yapabilen çeşitli programlar mevcut.

    **SonyVegas

    **CamtasiaStudio

    gibi programlar dediğiniz işlemi yapmanızı sağlayacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      Sunduğunuz programları inceleyeceğim..Alaka ve önerileriniz için teşekkür ederim.

      sleepstalker sleepstalker (7)
      7 yıl önce cevaplandı

        Videodan sesi ayrıştırmak için Format Factory programını kullanabilirsin.  Sonra herhangi bir video editor ile birleştirebilirsin. Ama senktronlamak biraz sıkıntı çıkarabilir.

        cemphp cemphp (651)
        7 yıl önce cevaplandı

        • Bu bilgiler için sizede teşekkürler. sleepstalker 7 yıl önce