VDSL destekli en ucuz modemler hangileri?

Hangi modemlerin VDSL desteği var?

VDSL özelliği olan modemler hangileri?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hangi modemlerin VDSL desteği var?

    Aşağıda VDSL desteği olan modemleri ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

    VDSL Destekli en ucuz modemleri 200TL üst limit olarak düzenledim. VDSL modem alırken tek kriter fiyat olmamakla birlikte pek çok kullanıcı için fiyat en önemli kriter.

    TP-LINK TD-W9970 300 Mbps N Kablosuz 4 Port 2x5dB (Hepsiburada) 145TL

    Netis DL4422 300Mbps Wireless N VDSL2 Modem Router 159TL

    ZYXEL VMG1312 300MBPS VDSL2 DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT  169TL

    Asus DSL-N16 300Mbps EWAN, VPN, Ebeyn Kontrol  (Hepsiburada) 170TL

    ASUS DSL-N16 300MBPS VDSL2 DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT   (Vatanbilgisayar)179TL

    ZYXEL VMG1312-B10D 300MBPS VDSL2 DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4  199TL

    Fiyat bazlı uygun VDSL modem arayanlar için faydalı olacaktır. Modem alırken tek kriter fiyat olmamalı. Fakat modemden beklentiniz fazla değilse, çok fazla özellik  barındıran bir modem aramıyorsanız bu modemler işinize yarayacaktır. Türk Telekom ve Süperonline gibi şirketler pek çok yeni paketinde VDSL önermekte ve mevcut modeminiz bu paketler ile uyum sağlamakta.  Normalde servis sağlayıcı şirket size VDSL modem öneriyor. Ama VDSL modemi tek başına almak daha uyguna geliyor.  Yani sizde servis sağlayıcının VDSL modemini almak yerine yukarıdaki modemlerden birini seçebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

    VDSL Modemler fiber kablo alt yapılı internet için gereklidir ama geriye dönük olarak bakır kablo altyapılı bildiğimiz ADSL bağlantılarınıda destekler.

    Buda bilmeyenler için ek bilgi olsun.

    temmuz temmuz (12505)